Marloes 1 jaar in dienst!

dinsdag 09 jul 2024

Graag willen we een bijzonder moment delen en vieren binnen Felix. Op 1 juli 2024 was onze gewaardeerde collega Marloes Felix precies één jaar bij ons in dienst. Marloes, die als schoonmaakster een cruciale rol speelt binnen ons team, heeft met haar toewijding en harde werk een positieve impact gemaakt.

 

Wie is Marloes?

Marloes Felix is een toegewijde en gewaardeerde collega binnen ons team. Ze helpt sinds een jaar met het schoonmaken en onderhouden van ons kantoor, en heeft hierin uitstekend werk verricht. Ze is vastberaden om zichzelf verder te ontwikkelen en haar talenten in te zetten op nieuwe gebieden. We zijn enthousiast over haar ambities en kijken uit naar de manieren waarop zij binnen Felix kan blijven groeien en bloeien.

Marloes, bedankt voor je harde werk en positieve energie. We zijn trots om jou als collega te hebben en kijken uit naar jouw verdere bijdrage en groei binnen ons bedrijf.

Lees verder

Logo felix.
Goudplevier 123
8271 GB IJsselmuiden
Duurzaamheid
felix. en duurzaamheid
Lees het hier
Daar word jij wijzer van
Gratis tips afgestemd op jouw branche
Laat je e-mailadres achter en we houden je op de hoogte van nieuwe regelgeving en andere nieuwswaardigheden.
felix. © 2024 Alle rechten voorbehouden.
Disclaimer | Privacy | Algemene voorwaarden