Per 1 september 2026 zijn Yuki, Visionplanner en Nmbrs samengegaan. Hierdoor veranderen de namen van de softwarepakketten waarmee je werkt. Gebruikers loggen voortaan in via één centraal account, Visma Connect, waarmee toegang mogelijk is tot Nmbrs Accounting, Reporting en Payroll.
Hieronder hebben we een klein overzicht gemaakt van de nieuwe namen. Naast de nieuwe namen hebben de programma’s ook een vernieuwde uitstraling gekregen. Je gegevens, instellingen en historie blijven uiteraard wel volledig behouden.

Met de introductie van Visma Connect log je voortaan veilig in met één account voor:
Je hoeft dus niet langer verschillende inloggegevens te gebruiken. Met één Visma Connect-account heb je toegang tot alle drie de softwarepakketten.
Om de beveiliging verder te verbeteren, wordt vanaf nu verplicht gebruikgemaakt van de Visma Authenticator-app of een andere authenticator-app voor tweestapsverificatie (2FA).
Het instellen hiervan hoef je slechts één keer uit te voeren. Daarna log je eenvoudig in met je wachtwoord en een verificatiecode uit de authenticator-app.
Gebruik je de mobiele app van Yuki? Werk deze dan bij via de App Store of Google Play Store. Na de update verandert de naam automatisch naar Nmbrs Accounting en zie je het nieuwe logo. Je hoeft de app niet opnieuw te installeren.
Mocht je bijvoorbeeld verkoopfacturen maken vanuit een ander pakket dan NMBRS Accounting, en hiervoor een koppeling gebruiken, controleer dan zelf of deze koppeling nog operationeel is. Door de wijziging van de URL kan het zijn dat de koppeling niet meer correct werkt.
Met de bovenstaande instructie proberen we je zo goed mogelijk te helpen. Het kan natuurlijk voorkomen dat het om wat voor reden ook niet lukt. Neem dan gerust contact met ons op. Wij helpen je graag verder.