Fijne feestdagen & een goede jaarwisseling!

vrijdag 23 dec 2022

Het jaar 2022 loopt op zijn einde en de kerstvakantie staat voor de deur. Na een periode van hard werken is tijd voor rust en ontspanning. Een mooi moment om de balans op te maken: even terugblikken naar het afgelopen jaar én vooruitkijken naar 2023. Een nieuw jaar met een nieuwe ronde en nieuwe kansen. Wij hebben er zin in.

Deze week hebben wij met ons team het jaar 2022 afgesloten met een gezellige avond. We speelden een leuke quiz en genoten van een heerlijk kerstdiner. En uiteraard ontving iedereen een mooi kerstpakket van onze relatie Vitamientje!

Wij wensen iedereen fijne feestdagen en een goede jaarwisseling. Van 24 december tot en met 2 januari geniet ons team van een welverdiende kerstvakantie. Op 3 januari staan wij graag weer vol energie voor jou klaar. Tot volgend jaar!

Lees verder

Logo felix.
Goudplevier 123
8271 GB IJsselmuiden
Duurzaamheid
felix. en duurzaamheid
Lees het hier
Daar word jij wijzer van
Gratis tips afgestemd op jouw branche
Laat je e-mailadres achter en we houden je op de hoogte van nieuwe regelgeving en andere nieuwswaardigheden.
felix. © 2024 Alle rechten voorbehouden.
Disclaimer | Privacy | Algemene voorwaarden