Blog

felix. ontmoet studenten op bedrijvenmarkt BMR Hogeschool Windesheim

vrijdag 17 mei 2024

๐—ณ๐—ฒ๐—น๐—ถ๐˜…. ๐—ผ๐—ป๐˜๐—บ๐—ผ๐—ฒ๐˜ ๐˜€๐˜๐˜‚๐—ฑ๐—ฒ๐—ป๐˜๐—ฒ๐—ป ๐—ผ๐—ฝ ๐—ฏ๐—ฒ๐—ฑ๐—ฟ๐—ถ๐—ท๐˜ƒ๐—ฒ๐—ป๐—บ๐—ฎ๐—ฟ๐—ธ๐˜ ๐—›๐—ผ๐—ด๐—ฒ๐˜€๐—ฐ๐—ต๐—ผ๐—ผ๐—น ๐—ช๐—ถ๐—ป๐—ฑ๐—ฒ๐˜€๐—ต๐—ฒ๐—ถ๐—บ

Gisteren was het zover, de bedrijvenmarkt van Hogeschool Windesheim! Onze collega’s Annelotte ten Cate – Felix en Armanda Kolk waren erbij om kennis te maken met enthousiaste studenten! Een mooi initiatief om studenten en bedrijven met elkaar in contact te laten komen.

We hebben veel enthousiaste (รฉn docenten) gesproken over hun opdrachten en (afstudeer)stages. Niet alleen wij konden kennis maken met studenten, maar de studenten konden er ook achter komen wat voor kantoor wij zijn, en welke mogelijkheden er zijn binnen felix.

Ben je geรฏnteresseerd maar heb je ons niet gezien? Bel of mail Armanda gerust eens om de mogelijkheden te bespreken of kijk eens bij onze vacatures.

Logo felix.
Goudplevier 123
8271 GB IJsselmuiden
Duurzaamheid
felix. en duurzaamheid
Lees het hier
Daar word jij wijzer van
Gratis tips afgestemd op jouw branche
Laat je e-mailadres achter en we houden je op de hoogte van nieuwe regelgeving en andere nieuwswaardigheden.
felix. ยฉ 2025 Alle rechten voorbehouden.
Disclaimer | Privacy | Algemene voorwaarden