Vorige week donderdag hadden we -zoals bijna altijd- iets leuks op de agenda staan. Maar dit keer niet aan de Goudplevier maar in Emmeloord en Kampen. Team felix. ging namelijk op bedrijfsbezoek bij een bedrijf in de bouwbranche: Groothuis Bouw.
Door zelf te ervaren hoe het is op de werkvloer in de bouwsector is, weten wij als accountant van bouwondernemers wat er speelt, waar jullie tegen aanlopen en waar we op gevaren kunnen attenderen.
Eerst kregen we een mooie bedrijfspresentatie door eigenaren Arnold van der Linde en Willem Flier. Hierin lieten ze zien hoe hun bedrijf is begonnen, ontwikkeld en nu betekent in de bouwsector. Vervolgens kregen we een rondleiding door de fabriek en modelwoningen. Hier konden we alle processen zien en ervaren welke wooncomfort er mogelijk is door Groothuis Bouw.
Na de leerzame middag, hadden we nog iets te vieren. Namelijk twee jubilea van onze collega’s: Ilse en Sandra. We hebben heerlijk gegeten bij Argentijns-Italiaans restaurant in de binnenstad van Kampen. In ontspannen sfeer met elkaar: grappen vertellen en tranen van het lachen. Zo zag het vervolg van ons teamuitje eruit.
We kijken terug op een hele geslaagde dag waarin ons team nog weer beter is geworden en we ons verder hebben verdiept in de mooie bouwbranche. Benieuwd waarom we de bouwbranche als specialisme hebben? Lees dan hier verder op onze pagina ‘Waarom felix.bouw’